Náplň práce

Produkty i vývoj máme rozdělený do několika menších týmů starajících se o služby naší platformy. Do týmu hledáme novou roli Business Analytika, který bude úzce spolupracovat s Product ownery a vývojářskými týmy, tak aby posouval platformu kupředu. Tvým denním chlebem bude analýza požadavků, dokumentace, legislativy a následná příprava zadání. Nezřídka budeš u projektu stát od začátku, což je výzva, která nabízí možnost významného podílu na výsledku.

  • Analýza interních, zákaznických a legislativních požadavků
  • Návrh řešení integrací dalších služeb
  • Zapojení do životního cyklu vývoje – participace na rozvojových projektech s dopadem na svěřený systém
  • Úzká spolupráce s product ownery, dev týmy a QA
  • Odbavování požadavků v rámci sprintů a komunikace v týmu i mimo něj
  • Prosazování best practices a inovací v agilním vývoji

Co očekáváme

Co od Tebe potřebujeme?

  • Zkušenost na pozici IT business analytika - alespoň 3 roky (ideálně v regulovaném odvětví).
  • Zkušenost s komplexnější infrastrukturou (více systémů, vazby mezi nimi, integrace externích služeb atd.)
  • Komunikativní schopnost s technickými i netechnickými kolegy
  • Analytické myšlení
  • Tvorba dokumentace a zadání pro vývoj
  • Znalost AJ - schopnost číst a vytvářet odborné texty

Co jinde nenajdeš

Benefity

Samozřejmě máme taky

Fruit Days

Stravenkový Paušál

Káva 24/7

25 dní dovolené

HPP / OSVČ

Homeoffice

Příspěvěk na pojištění

Kariérní růst

Příloha (např. CV - volitelné)